Wesoła ferajna Aktualności

III miejsce Wesołej Ferajny w Łobzie

 

 3 Miejsce Wesołej Ferajny na XV Łobeskiej Babie Wielkanocnej  3 Miejsce Wesołej Ferajny na XV Łobeskiej Babie Wielkanocnej
Więcej zdjęć ...

 13.04.2019 r. odbyły się Międzynarodowe Wielkanocne Spotkania z Folklorem w ramach XV Łobeskiej Baby Wielkanocnej. W spotkaniach tych uczestniczył zespół śpiewaczy Wesoła Ferajna z Nowogardzkiego Domu Kultury, który zajął III miejsce w kategorii promowanie tradycji i śpiewu ludowego.

Międzynarodowo i ludowo - cuda nad jeziorem

Za nami SOBÓTKOWE cudaWIANKI. W Nowogardzie bawiliśmy się wyśmienicie, działo się wiele: przez miasto przeszedł barwny korowód, oglądaliśmy występy grup folklorystycznych z Polski, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Czech oraz laureatów II Regionalnego Konkursu Piosenki Ludowej „Piękna nasza Polska cała”. Zobaczyliśmy również wspaniałe widowisko laserowo-pirotechniczne!

 SOBÓTKOWE cudaWIANKI | 29.07.2018  SOBÓTKOWE cudaWIANKI | 29.07.2018
Więcej zdjęć ...

29 czerwca, na placu Szarych Szeregów, tuż przy jeziorze - miała miejsce impreza plenerowa „SOBÓTKOWE cudaWIANKI”. Mieszkańcy miasta zostali zaproszeni do zabawy przez uczestników ludowego przemarszu – korowodu, który prowadził przez nowogardzkie ulice. Gości, którymi byli: członkowie grup folklorystycznych z różnych zakątków Europy, laureaci Konkursu Piosenki Ludowej „Piękna nasza Polska cała” oraz publiczność – powitali dyrektor Nowogardzkiego Domu Kultury Aneta Drążewska oraz Burmistrz Nowogardu Robert Czapla.

Więcej…

Raz na ludowo!

Dnia 15.04.2018 r. w Goleniowskim Domu Kultury odbyły się prezentacje folklorystyczne „Raz na ludowo”. Zaprezentowały się zespoły z powiatu goleniowskiego, między innymi Zespół Śpiewaczy „Wesoła Ferajna”, który otrzymał wyróżnienie.

Wesole spotkanie ferajny

 Wesołe spotkanie ferajny | 09.04.2018  Wesołe spotkanie ferajny | 09.04.2018
Więcej zdjęć ...

Teledysk Wesołej Ferajny

Teledysk w reżyserii Krzysztofa Kuźnickiego - instruktora pracowni filmowo-fotograficznej NDK.

Więcej artykułów…

Strona 1 z 4

pierwsza
poprzednia
1

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard