EKOFILM nominowany w plebiscycie "Eko-Inspiracja"

Międzynarodowy Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego "Ekofilm" w Nowogardzie znałazł się w gronie produktów, firm oraz instytucji nominowanych do prestiżowego godła „Eko-Inspiracja”.  „Eko-Inspiracja” to jedno z najbardziej cenionych ekologicznych wyróżnień na polskim rynku, które promuje firmy i instytucje zaangażowane w działania na rzecz poszanowania środowiska naturalnego. Laureatów wybierają internauci, liczymy więc na Wasze głosy oddane na nowogardzki festiwal. Głosowanie trwa do 17 lutego. Głosować można na stronie portalu EKORYNEK - TUTAJ>>>

Godło „Eko-Inspiracja” przyznawane jest przez portal Ekorynek.com. Laureatami plebiscytu są podmioty, które uzyskają najwięcej głosów internautów. Głosowanie internautów trwa do 17 lutego, a ogłoszenie wyników nastąpi 9 marca na Gali Finałowej w Warszawie.

 

Międzynarodowy Festiwal Filmów Ekologicznych „Ekofilm” jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. Festiwal odbywa się co dwa lata, został zainicjowany w maju 1989 roku. W 1994 roku nadano mu imię Macieja Łukowskiego, znanego twórcy filmów ekologicznych i przyrodniczych. Organizatorami Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego są: Burmistrz Nowogardu Robert Czapla oraz Nowogardzki Dom Kultury. Więcej o festiwalu - TUTAJ>>>.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard