LzM | Monodram Soni Bohosiewicz na otwarcie

 sonia banner 896x199

Wydarzenia główne 23. Festiwalu Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” w Nowogardzie rozpoczynamy monodramem Soni Bohosiewicz zatytułowanym „Chodź ze mną do łóżka”. Spektakl będzie częścią uroczystego otwarcia festiwalu, które rozpocznie się 12 lipca o godzinie 18:00. Zapraszamy.

Więcej na: http://festiwal.ndk.pl.

Najwierniejsza festiwalowa publiczność

Kolejny dzień i kolejny sukces Kina dla Dzieci. Sami zobaczcie!
Buciki to prezent od naszej wiernej bywalczyni dla Superbohaterki!

2017-07-11-nfs 2017-07-11-nfs
Więcej zdjęć ...

Irański sukces

Wczorajsze pokazy okazały się sukcesami. W kinie obejrzeliśmy Irańskiego oscarowego "Klienta", a na Plaży "Obrońców skarbów" z udziałem GWIAZD. I bardzo dziękujemy za liczne przybycie oraz stworzenie fajnej atmosfery naszych filmowych wydarzeń. DOBRE KINO TOWARZYSZY FESTIWALOWI CAŁY CZAS! (KS)

2017-07-10-klient 2017-07-10-klient
Więcej zdjęć ...

Nowogard i "Lato z Muzami" w TVP Katowice

Kilka dni temu w TVP Katowice wyemitowany został nowy odcinek programu „A życie toczy się dalej…”. Jego bohaterem jest Florian Kohut. Artysta ten od wielu lat prowadzi warsztaty malarskie w ramach ARTerii, letniego spotkania młodych artystów, które co roku odbywają się w Nowogardzie.

Unikalną galerię strachów polnych, stanowiących wdzięczne modele obrazów Floriana Kohuta, ekipy Telewizji Katowice odwiedzały wielokrotnie. W nowym odcinku „A życie toczy się dalej…” przypomniane zostały fragmenty reportaży TVP Katowice sprzed kilkudziesięciu lat oraz nowe nagrania z udziałem malarza. Artysta wspomina w nich tegoroczny pobyt w Nowogardzie, nowogardzkie jezioro i Festiwal „Lato z Muzami”. Zapraszamy do wycieczki po galerii Floriana Kohuta - TUTAJ>>>.

Cztery pytania do... Małgorzaty Zajączkowskiej

Jednym z gości tegorocznego, 20. Festiwalu Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” była Małgorzata Zajączkowska, która przyjechała do Nowogardu z filmem „Noc Walpurgi” Marcina Bortkiewicza. Jest to opowieść o spotkaniu zmanierowanej divy operowej z młodym dziennikarzem. Pełnometrażowy debiut Marcina Bortkiewicza zdobył pięć nagród na 34. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” (Nagrodę Publiczności, Nagrodę Dziennikarzy, Nagrodę Jury Młodzieżowego, Nagrodę za Najlepszy Scenariusz i za Najlepszą Rolę Żeńską) oraz nagrodę Złotego Klakiera na Festiwalu Filmowym w Gdyni dla najdłużej oklaskiwanego filmu. Aktorka specjalnie dla nas zgodziła się wypełnić krótki kwestionariusz, w którym odpowiada na pytania związane z kinem i jej karierą.

Film, który wiele dla Pani znaczy.

Każdy etap ma ważny film. "Noc Walpurgi" na pewno jest moim najważniejszym.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 11

pierwsza
poprzednia
1

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard