KINO NA PLAŻY

7 LIPCA, GODZINA 22:00 | Plaża Miejska

MARSJANIN (USA, 2 godz. 21 min.)
Reż: Ridley Scott, obsada: Matt Damon, Jessica Chastain, Kristen Wiig

Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego.

 

most szpiegow8 LIPCA, GODZINA 22:00 | Plaża Miejska

MOST SZPIEGÓW (USA, 2 godz. 21 min.)
Reż: Steven Spielberg, obsada: Tom Hanks, Mark Rylance, Scott Shepherd

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film Stevena Spielberga. Okres zimnej wojny. Amerykański prawnik James Donovan zostaje obrońcą schwytanego rosyjskiego szpiega. Niespodziewany splot wydarzeń powoduje, że zostaje wysłany do Berlina, aby w imieniu rządu zorganizować wymianę szpiegów między USA a ZSRR. Ciemna strona polityki, a w tle groźba wojny atomowej.

 

agentka19 LIPCA, GODZINA 22:00 | Plaża Miejska

AGENTKA (USA, 2 godz.)
Reż: Paul Feig, obsada: Melissa McCarthy, Jason Statham, Jude Law, Rose Byrne

Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania, które budzą grozę zarówno jej przeciwników, jak i przełożonych.

 

1obroncy skarbow0 LIPCA, GODZINA 22:00 | Plaża Miejska

OBROŃCY SKARBÓW (USA, 2 godz. 22 min.)
Reż: George Clooney , obsada: George Clooney, Matt Damon, Bill Murray, Cate Blanchett

Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 

planeta małp111 LIPCA, GODZINA 22:00 | Plaża Miejska

PLANETA MAŁP (USA, 1 godz. 52 min.)
Reż: Franklin J. Schaffner, obsada: Charlton Heston Roddy McDowall Kim Hunter Maurice Evans

Jest rok 3978. Przed wiekami z Ziemi został wystrzelony w kosmos statek badawczy. Jego załoga całe stulecia spędziła w głębokiej hibernacji. Kosmonauci budzą się z długiego snu dopiero podczas awaryjnego lądowania na nieznanej planecie. Obcy świat wydaje się łudząco podobny do Ziemi. Jest jednak jedna, ale za to zasadnicza różnica. Na tej plancie ludzie to prymitywne istoty, które niewiele różnią się od zwierząt i nie znają nawet mowy. Cywilizację zbudowały za to człekokształtne małpy: goryle, szympansy i orangutany, które budują miasta, używają broni palnej i od czasu do czasu polują na dzikich ludzi.

 

drugi hotel marigold12 LIPCA, GODZINA 22:00 | Plaża Miejska

DRUGI HOTEL MARIGOLD (USA, 2 godz. 2 min.)
Reż: John Madden, obsada: Judi Dench, Maggie Smith, Bill Nighy, Dev Patel

Marigold, egzotyczny hotel dla seniorów w Indiach, odniósł wielki sukces, więc jego właściciele, Muriel i Sonny, postanawiają otworzyć filię. Jakby tego było mało, Sonny szykuje się do ślubu, a nowy mieszkaniec hotelu – ceniony pisarz – traci głowę dla jego matki. Na szczęście gdy nadchodzi wielki dzień, wszyscy zapominają o problemach i dają się porwać niezwykłej atmosferze hinduskiego wesela.

 

kingsman13 LIPCA, GODZINA 22:00 | Plaża Miejska

KINGSMAN. TAJNE SŁUŻBY (USA, 2 godz. 9 min.)
Reż: Matthew Vaughn, obsada: Colin Firth, Samuel L. Jackson, Michael Caine, Mark Strong

Kiedy ojciec pięcioletniego Gary'ego „Eggsy'ego” Price'a ginie w trakcie służby, jego rodzina dostaje nietypowy medal oraz numer telefonu, pod który może zadzwonić raz, gdy będzie czegoś potrzebować. Siedemnaście lat później Eggsy (Taron Egerton) żyje na garnuszki matki. Rzucił szkołę, został aresztowany i dzwoni pod tajemniczy numer, by uniknąć więzienia. Na ratunek przychodzi Harry Hart – szpieg, który zawdzięcza ojcu Eggsy'ego życie.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard