ARTeria 2015 - AKTUALNOŚCI

Zostań wolontariuszem! ARTeria 2016

Rozpoczynamy zapisy na WOLONTARIAT podczas Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych „ARTeria”. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29.06.2016r.

Jeśli chcecie pomóc nam przy organizacji tegorocznej edycji warsztatów, poświęcić swoją energię i czas na rzecz międzynarodowej społeczności oraz sprawdzić się w nowych i niecodziennych rolach – piszcie do nas na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w tytule maila wpisując „WOLONTARIAT ARTeria 2016”.

W treści maila napiszcie kilka słów o sobie, kim jesteście, co robicie, jakie są Wasze umiejętności, w czym czujecie się najlepiej i czy braliście kiedyś udział w podobnych projektach. Na podstawie tych informacji, podczas spotkania grupy, podzielimy role i zadania.

Więcej…

ARTeria i TWM - obrazy i słowa

Wolontariusze to silna grupa Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych „ARTeria” oraz Trójstronnej Wymiany Młodzieży. W tym roku ich praca polegała na pomocy językowej i kontakcie z uczestnikami z Polski, Niemiec oraz Ukrainy, pomocy wykładowcom, a także na tworzeniu relacji z warsztatowych wydarzeń. Dzisiaj zachęcamy do zapoznania się z wywiadami z wykładowcami przeprowadzonymi przez Sarę Cesarską oraz galerią zdjęć w której znajdują się fotografie Jagi oraz Kingi Hałaj.

 

 ARTeria i TWM | 16-19.07.2015  ARTeria i TWM | 16-19.07.2015
Więcej zdjęć ... foto: Jaga, Kinga Hałaj

 

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 6

pierwsza
poprzednia
1

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard