Ideą Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych jest rozwój zdolności artystycznych, promowanie wybranych dziedzin sztuki oraz integracja szeroko pojętego środowiska artystycznego. Podczas dziesięciu dni trwania warsztatów, od 10 do 19 lipca 2015, w jednej przestrzeni spotkają się profesjonaliści - tancerze, malarze, aktorzy, wokaliści i instrumentaliści - oraz młodzi adepci sztuki.

Działania warsztatowe kierujemy do  młodzieży powyżej 13 roku życia, która bierze udział w zajęciach zespołów artystycznych oraz wszystkich tych, którzy szukają sposobu na własny rozwój, chcą realizować swoje pasje i rozwijać artystyczne umiejętności.

Patronat nad warsztatami objął Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku.

KOSZT WARSZTATÓW

uczestnik z NDK (jeden posiłek dziennie - obiad) - 300 PLN

uczestnik spoza NDK (jeden posiłek dziennie - obiad) - 370 PLN

całodzienne wyżywienie oraz nocleg w internacie - 750 PLN*

całodzienne wyżywienie oraz nocleg w hotelu - 1100 PLN*

Informacji udziela sekretariat NDK - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 91 39 26 283
Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

*uczestnicy przyjeżdżają 9 lipca przed kolacją, wyjeżdżają 20 lipca po śniadaniu

INFORMATOR 

Warsztaty wokalne i instrumentalne

Rozwiń skrzydła umiejętności podczas warsztatów wokalnych i instrumentalnych. Zajęcia będą prowadzone w pięciu grupach, czekają na Ciebie: wokal, gitara, bas, perkusja oraz instrumenty klawiszowe. Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne "ARTeria" to niepowtarzalna okazja na przyswajanie wiedzy pod okiem zawodowych muzyków oraz przygotowanie się do występu podczas koncertu finałowego wraz z gwiazdą  - Beatą Bednarz - jedną z trenerek wokalu.

 

Więcej…

Warsztaty ceramiki

Podczas warsztatów ceramiki nauczysz się wrażliwości na formę, fakturę i kolor. Zaangażujesz się emocjonalnie, skupisz swoją uwagę ale też ukoisz swoje zmysły atakowane nadmiarem bodźców. Zatop dłonie w chłodnej glinie, poczuj relaks i twórczo wyraź siebie. Stwórz projekt, rozbudź w sobie wyobraźnię, niech kreatywność pozwoli Ci osiągnąć zamierzone rezultaty. Podczas warsztatów dostrzeżesz w sobie moc twórczą, wydobędziesz ją i zaczniesz kształtować!

Więcej…

Warsztaty malarskie

Dzięki warsztatom malarskim spróbować można pracy w wielu technikach artystycznych pod okiem ekspertów i zyskać nowe umiejętności. Udział w warsztatach sprzyja poszukiwaniom artystycznym, wypracowaniu indywidualnych środków wyrazu i uczy malarskiej syntezy.

Więcej…

Warsztaty tańca współczesnego

Warsztaty taneczne są znakomitą okazją do wzbogacenia swoich umiejętności o kolejną porcję wiedzy, poszerzenia własnych zdolności ruchowych oraz poznania nowych środków ekspresji. Celem warsztatów jest też pogłębienie świadomości ciała, przestrzeni, a także dynamiki ruchu i drugiej osoby.

 

Więcej…

Warsztaty tańca towarzyskiego

Warsztaty taneczne są znakomitą okazją do wzbogacenia swoich umiejętności o kolejną porcję wiedzy, poszerzenia własnych zdolności ruchowych oraz poznania nowych środków ekspresji. Celem warsztatów jest też pogłębienie świadomości ciała, przestrzeni, a także dynamiki ruchu i drugiej osoby. Weź udział w warsztatach tańca towarzyskiego i ćwicz pod okiem ekspertów.

Więcej…

Warsztaty teatralne

Weź udział w warsztatach teatralnych!  Porzuć wszystkie maski i role codzienności i zacznij rozwijać swoją kreatywność. Podczas zajęć teatralnych z ekspertami - zawodowymi aktorami - nauczysz się panowania nad przestrzenią sceniczną, poszerzysz horyzonty swojej wyobraźni i rozpoczniesz dialog ze swoim "alter ego". Warsztaty teatralne to nie tylko ćwiczenia nad ciałem, ale również podróż dla duszy, która podczas abstrakcyjnych zadań prowadzących do budowania ról aktorskich, wyswobodzi się z utartych gestów i wewnętrznej mimiki. Poprzez ćwiczenia dramatyczne rozwiniesz swoje umiejętności aktorskie, udoskonalisz pamięć wzrokową i przestrzenną, dowiesz się co pomoże w interpretacji tekstu.

Więcej…

Warsztaty teatru ognia

Celem warsztatów jest pokazanie najróżniejszych technik ogniowych na sprzęcie do fireshow: wachlarzach, kijach, pochodniach oraz poi. Zajęcia fireshow stanowią doskonałą okazję do wszechstronnego rozwoju osobistego. Znakomicie wpływają na ciało oraz umysł, angażując różne mięśnie oraz wpływając na koordynację ruchową uczestników.

Więcej…

Warsztaty bębniarskie

Podczas warsztatów bębniarskich zapoznasz się z różnymi instrumentami perkusyjnymi, własną wewnętrzną rytmiką oraz technikami gry na bębnach. Praca i zabawa z rytmem pozwoli Ci na poznanie szerokiej gamy emocji. Wspólne działania w zespole nauczą współpracy i osobistej odwagi w wyrażaniu siebie poprzez twórczą zabawę i aktywny wypoczynek.

Więcej…

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard