Aktualności ARTERIA 2016

Widowisko plenerowe ARTerii

Po koncercie warsztatowiczów gromkie brawa od zgromadzonej publiczności otrzymali nie tylko młodzi artyści biorący udział w tym występiem, ale także trenerzy warsztatów: instruktor kontaktu/improwizacji - Paulina Mąkowska, instruktor warsztatów teatralnych - Marek Kościółek wraz ze swoimi asystentami: Anną Giniewską oraz Marcinem Pławskim, instruktorzy tańca towarzyskiego Mikołaj Kubiak oraz Tomasz Żukowski, instruktorzy tańca współczesnego Eliza Hołubowska oraz Ewelina Tołyż, instruktor warsztatów bębniarskich Leszek Wiszniewski oraz instruktorka teatru ognia Małgorzata Bury.

 Widowisko plenerowe uczestników ARTerii  Widowisko plenerowe uczestników ARTerii
Więcej zdjęć ...

Trwają próby!

Młodzież z Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych "ARTeria" wspólnie przygotowuje się na dzisiejsze widowisko plenerowe, które oglądać będziemy mogli już od godziny 22:00!

 Próby  Próby
Więcej zdjęć ...

Małgorzata Bury. Spotykałam się z przerażeniem.

Warsztaty teatru ognia mają na celu pokazanie najróżniejszych technik ogniowych na sprzęcie do fireshow: wachlarzach, kijach, pochodniach oraz poi. Zajęcia fireshow stanowią doskonałą okazję do wszechstronnego rozwoju osobistego. Znakomicie wpływają na ciało oraz umysł, angażując różne mięśnie oraz wpływając na koordynację ruchową uczestników. Warsztaty bębniarskie oraz warsztaty teatru ognia to zajęcia dodatkowe, spośród których każdy uczestnik mógł wybrać jedną formę na którą będzie uczęszczał.

 

Więcej…

Marek Kościółek. Teatr to nie tylko odgrywanie ról

Warsztaty teatralne odbywające się podczas warsztatów ARTeria to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się panowania nad przestrzenią sceniczną, poszerzyć horyzonty swojej wyobraźni oraz rozpocząć dialog ze swoim "alter ego". Grupę teatralną wspiera swoimi cennymi radami instruktor Marek Kościółek wraz ze swoimi pomocnikami tj. Anną Giniewską oraz Marcinem Pławskim.

Więcej…

Paulina Mąkowska. Zaczyna się od kontaktu

Nowością tegorocznej edycji ARTerii są warsztaty kontakt/improwizacja. Prowadzi je Paulina Mąkowska, która z tematem kontaktu i improwizacji związana jest od wielu lat. Na zajęciach uczestnicy starają się zaufać sobie i swojemu partnerowi. Ćwiczą improwizację nie tylko na scenie. Mają stać się świadomi siebie i swoich partnerów. Uczenie się partnerowania, to trudna sztuka, którą każdy może interpretować inaczej. Najważniejsze jest jednak słuchanie i reagowanie na to, co się dzieje.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 5

pierwsza
poprzednia
1

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard