WARSZTATY TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Taniec towarzyskiWarsztaty taneczne są znakomitą okazją do wzbogacenia swoich umiejętności o kolejną porcję wiedzy, poszerzenia własnych zdolności ruchowych oraz poznania nowych środków ekspresji. Celem warsztatów jest też pogłębienie świadomości ciała, przestrzeni, a także dynamiki ruchu i drugiej osoby. Weź udział w warsztatach tańca towarzyskiego i ćwicz pod okiem ekspertów. Instruktorzy: Mikołaj Kubiak, Tomasz Żukowski

 Taniec towrzyski  Taniec towrzyski
Więcej zdjęć ...

Mikołaj KubiakMikołaj Kubiak  – dyplomowany instruktor tańca sportowego z najwyższą międzynarodową klasą taneczną 'S', sędzia tańca sportowego. Taneczne umiejętności szlifował w klubie AKTT Politechniki Szczecińskiej państwa Małgorzaty i Antoniego Grycmacherów, a na koncie ma także współpracę z Operą na Zamku w Szczecinie, gdzie wystąpił w musicalach "West Side Story" i "Melodie Broadway'u". Sekretarz Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego oraz właściciel Szkoły Tańca FLESZ, prezes Klubu Tańca Sportowego Flesz Nowogard.

 

Tomasz Żukowski - dyplomowany instruktor tańca sportowego, wielokrotny MISTRZ POLSKI w tańcu towarzyskim, Sędzia I kategorii Federacji Tańca Sportowego.Przygodę z tańcem rozpoczął mając 8 lat. Już po 1,5 roku pracy osiągnął swój pierwszy sukces na parkiecie wygrywając mistrzostwa okręgu GDAŃSK-ELBLĄG-SŁUPSK. Wtedy już jako dziecko wiedział, iż całe swoje życie zwiąże z tańcem. W wieku 15 lat konkurując z 59 parami wygrał wraz z partnerką MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH w obu stylach tanecznych i w tym samym roku jako jedyna para reprezentująca POLSKĘ na MISTRZOSTWACH ŚWIATA zajął 10 miejsce. Przez kolejne lata zdobywając kolejne klasy taneczne doszedł mając 17 lat do tej najwyższej klasy międzynarodowej „S” zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich.Ponadto Tomasz brał udział w licznych pokazach, koncertach, spektaklach, festiwalach (Opole, Sopot), programach telewizyjnych („Jaka to melodia”, „Europa da się lubić”).Przez swoją 17 letnią karierę zdobył 14 razy tytuł MISTRZA i VICE MISTRZA POLSKI we wszystkich kategoriach wiekowych oraz 31 razy zakwalifikował siędo ścisłego finału MISTRZOSTW POLSKI. Obecnie już jako trener ma na swoim koncie doprowadzenie kilku par do najwyższej międzynarodowej klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz do finałów MISTRZOSTW POLSKI.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard