WARSZTATY WOKALNE

wokalRozwiń skrzydła umiejętności podczas warsztatów wokalnych! Rozśpiewaj się i pokaż co Ci w duszy gra! Podczas spotkania z profesjonalistami nauczysz się wielu nowych umiejętności. Zwieńczeniem warsztatów wokalnych będzie koncert w ramach Festiwalu Filmu Muzyki Malarstwa "Lato z Muzami" oraz projekt warsztatowy. Musisz być z nami!

 

 

altEdyta Baryliszyn-Turowska  - trener wokalny, dyrygent, wokalistka, założyciel Szczecin Gospel Choir, chóru wykonującego muzykę gospel, absolwentka studiów pedagogicznych i edukacji muzycznej. Założyciel i dyrektor Studia Wokalnego Lidus-Art w Szczecinie. Regularnie prowadzi zajęcia i warsztaty z emisji głosu. Jako wokalistka, trener wokalny i dyrygent bierze udział w najróżniejszych projektach koncertowych, warsztatowych i fonograficznych (m.in. Jola Szczepaniak - płyta "Babagada" 2011, Piotr Klimek - "X-lecie edukacji muzycznej na US" 2009, projekt "Szczecińska Pastorałka" 2009; współpraca: C. Vassell, D. Daniel, D. Brown, A. Buszko itp.)

 

altIzabela Turowska-Rosiak - wokalistka, dyrygent, absolwentka edukacji artystycznej Uniwersytetu Szczecińskiego, współzałożyciel i solistka Szczecin Gospel Choir, wokalistka szczecińskiej grupy gospel "Bassanda", autorka muzyki, animator kultury, trener wokalny. W 2007 r. została laureatką stypendium artystycznego miasta Szczecina, na swoim koncie ma sukcesy artystyczne i pedagogiczne (nagrody dla SGC i indywidualne, liczne koncerty, projekty muzyczne itp.). Jest wspózałożycielem Studia Wokalnego "Lidus-Art" w Szczecinie, współpracuje z Nowogardzkim Domem Kultury. Posiada doświadczenie wokalne, sceniczne i pedagogiczne. Przez kilka lat była solistką teatru muzycznego. Już w wieku dwudziestu lat swoje pierwsze instruktorskie szlify zdobywała w szczecińskim Pałacu Młodzieży. Jako wokalistka, trener wokalny i dyrygent bierze udział w najróżniejszych projektach koncertowych, warsztatowych i fonograficznych (m.in. Jola Szczepaniak - płyta "Babagada" 2011, Piotr Klimek - "X-lecie edukacji muzycznej na US" 2009, projekt "Szczecińska Pastorałka" 2009 itp.). Obejmuje opieką i realizuje projekty muzyczne z osobami niepełnosprawnymi. Współpracuje z muzykami instrumentalistami przy różnego rodzaju projektach muzycznych w Szczecinie i poza nim, pracuje z młodzieżą, regularnie prowadzi emisję głosu i warsztaty wokalne.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard