WARSZTATY DODATKOWE: TEATR OGNIA

teatr ogniaTEATR OGNIA FIRE ARROW
Teatr ognia to grupa działająca w Stargardzkim Centrum Kultury. Warsztaty, poza nauką poskromienia ognia, mają na celu rozwój kompetencji społecznych, takich jak komunikacja i praca w zespole, które wpływają na wzrost poczucia własnej wartości młodych ludzi. Pierwszym krokiem są zajęcia poświęcone integracji grupy, następnym cykl warsztatów poświęconych nauce żonglowania piłeczkami, pojami oraz kijami. Kolejnym etapem są działania ukierunkowane na poprawę motoryki ciała oraz doskonalenia wyrażania emocji. Ostatni etap to przygotowanie pokazu umiejętności.

 

Pokaz ognia składa się z zaaranżowanych układów choreograficznych połączonych z elementami teatru, tańca i żonglerki. Do stworzenia świetlistego obrazu i podkreślenia ekspresyjnych efektów ognia, pokaz wykonany jest w plenerze, najczęściej po zmroku. Czerń nocy, światło ognia, ekspresja ruchu i muzyka pozwalają przenieść widza w świat żywiołu i wspólnie z twórcami przeżyć ekscytujące chwile malowane ogniem.

INSTRUKTORZY:

Damian Sulżycki -  jego głównym celem jest dobra wspólna zabawa oraz zarażanie miłością do POI, niemniej jednak, wiąże się to z ciężką pracą całej grupy. Określany jest  jako miłośnik – pasjonat POI.

 

Krzysztof Prunesti – pomysłodawca, jeden z założycieli i trener fire Staff. Zaczął prace z kijami ogniowymi w 2010 roku i jako samouk nie przystąpił do żadnej grupy ogniowej na stałe. Miał styczność z wieloma grupami teatralnymi jak i ogniowymi. Jego głównym celem jest dobra zabawa. Określany jest jako człowiek dobry, szalony i rozważny.

Warsztaty bębniarskie oraz warsztaty teatru ognia to zajęcia dodatkowe, spośród których każdy uczestnik może wybrać jedną formę, na którą będzie uczęszczał.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard