WARSZTATY TEATRALNE

Weź udział w warsztatach teatralnych!  Porzuć wszystkie maski i role codzienności i zacznij rozwijać swoją kreatywność. Podczas zajęć teatralnych z ekspertem -  aktorem- nauczysz się panowania nad przestrzenią sceniczną, poszerzysz horyzonty swojej wyobraźni i rozpoczniesz dialog ze swoim "alter ego". Warsztaty teatralne to nie tylko ćwiczenia nad ciałem, ale również podróż dla duszy, która podczas abstrakcyjnych zadań prowadzących do budowania ról aktorskich, wyswobodzi się z utartych gestów i wewnętrznej mimiki. Poprzez ćwiczenia dramatyczne rozwiniesz swoje umiejętności aktorskie, udoskonalisz pamięć wzrokową i przestrzenną, dowiesz się co pomoże w interpretacji tekstu.

ANNA GINIEWSKA „Lubię Teatr i Jazz. Jestem Absolwentką Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży na Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Ukończyłam również Akademię Sztuki w Szczecinie na Wydziale Edukacji Muzycznej oraz XI Akademię Praktyk Teatralnych Gardzienice. Współtworzę Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa, w ramach którego pracuję przy Festiwalu Szczecin Jazz. Zajmuję się również produkcją muzyczną oraz popularyzowaniem muzyki jazzowej. Moja droga ze sztuką rozpoczęła się w Teatrze Krzyk, który współtworzę od samego początku. Tutaj mogę wcielać się w rolę aktorki oraz organizować wiele projektów społecznych, artystycznych i edukacyjnych. Lubię być twórcza.”

„Zajęcia teatralne, które poprowadzę to głównie spotkania, podczas których uczestnicy poznają ciekawe ćwiczenia integracyjno-teatralne, dzięki którym będziemy mogli przygotować pokaz finałowy. Na swoich zajęciach lubię, gdy uczestnicy czują się swobodnie i mają chęć do wspólnej pracy. Z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem. Z pewnością na tych spotkaniach będzie dużo zabawy i kreatywności.”

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard