WARSZTATY DODATKOWE: TEATR OGNIA

Celem warsztatów jest pokazanie najróżniejszych technik ogniowych na sprzęcie do fireshow, przy wykorzystaniu technik cyrkowych. Zajęcia fireshow stanowią doskonałą okazję do wszechstronnego rozwoju osobistego. Znakomicie wpływają na ciało oraz umysł, angażując różne mięśnie oraz wpływając na koordynację ruchową uczestników. Warsztaty bębniarskie oraz warsztaty teatru ognia to zajęcia dodatkowe, spośród których każdy uczestnik może wybrać jedną formę na którą będzie uczęszczał.

 

KRZYSZTOF PRUNESTI „Od 7 lat prowadzę grupę ogniową Fire Arrow. Jest to moja pasja, którą zarażam młodych ludzi. Jestem pomysłodawcą, jednym z założycieli i trenerem fire Staff. Zacząłem pracę z kijami ogniowymi w 2010 roku i jako samouk nie przystąpiłem do żadnej formacji ogniowej na stałe. Miałem styczność z wieloma grupami teatralnymi, jak i ogniowymi. Moim głównym celem jest dobra zabawa, a przyjaciele określają mnie jako człowieka dobrego, szalonego lecz rozważnego.”

Teatr ognia „Fire Arrow” to grupa działająca w Stargardzkim Centrum Kultury. Warsztaty, poza nauką poskromienia ognia, mają na celu rozwój kompetencji społecznych, takich jak komunikacja i praca w zespole, które wpływają na wzrost poczucia własnej wartości młodych ludzi. Pierwszym krokiem są zajęcia poświęcone integracji grupy, następnym cykl warsztatów poświęconych nauce żonglowania piłeczkami, pojami oraz kijami. Kolejnym etapem są działania ukierunkowane na poprawę motoryki ciała oraz doskonalenia wyrażania emocji. Ostatni etap to przygotowanie pokazu umiejętności.

fot. Maja Daniel

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard