WARSZTATY FILMOWE

Nakręć się na warsztaty filmowe i wspaniałą przygodę z obrazem i dźwiękiem. Dowiedz się jak stworzyć własną realizację od podstaw! Uczestnicy warsztatów tworzą własny scenariusz filmowy, odgrywają role, stają się operatorami kamer, realizatorami dźwięku, scenografami oraz mają wpływ na montaż filmu. Wynikiem tych działań jest krótki film fabularny lub dokumentalny w zależności od pomysłu uczestników. Dzięki wspólnej pracy przy realizacji filmu uczestnicy poznają kulisy tworzenia filmu oraz uczą się kreatywnego myślenia.

Warsztat filmowy System - od myśli do filmu realizacja krótkiej etiudy fabularnej lub dokumentalnej przez uczestników warsztatu. Pierwszy etap to historia filmu i analiza filmów, by zrozumieć język filmu. drugi etap to pomysł na film - pomysł jest efektem wspólnej pracy warsztatowej. Trzeci etap realizacja storyboard / scenopis (scenariusz w obrazkach). Czwarty etap to realizacja zdjęć do filmu, piąty etap montaż filmu szósty etap pokaz filmu”

Krzysztof Kuźnicki „Zrealizowałem wiele filmów dokumentalnych, krótkich form fabularnych oraz teledysków. Moją inspiracją jest człowiek i jego portret na tle czasów i obyczajów. Z filmem jestem związany w zasadzie od urodzenia i tak jest do dnia dzisiejszego. Realizowałem wiele programów warsztatowych dla młodzieży, dorosłych i seniorów. Jestem prezesem i założycielem filmowego stowarzyszenia Kamera. Od 2011 do dnia dzisiejszego realizuję produkcje i projekty około filmowe."

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard