Młodzieżowe Warsztaty Artystyczne 2012

MŁODZIEŻOWE WARSZTATY ARTYSTYCZNE Nowogard’2012
5–15.07.2012

Nowogardzki Dom Kultury zaprasza młodzież z całej Polski, w wieku 12 – 24, która chce doskonalić swoje talenty, na warsztaty artystyczne w dniach 5 – 15 lipca 2012 w dziedzinach:

Na warsztaty zapraszamy młodzież, która już zetknęła się z dziedzinami proponowanymi przez nas lub (w dziedzinach takich jak teatr, wokal, ceramika), posiada predyspozycje do dalszego kształcenia.

Warsztaty odbywać się będą pod kierunkiem doświadczonych wykładowców z całej Polski.

    Odpłatność za warsztaty:
  • młodzież NDK – 250zł (w tym obiady i dodatkowe atrakcje)
  • młodzież z Nowogardu – 350zł (w tym obiady i dodatkowe atrakcje)
  • młodzież spoza Nowogardu – 650zł (w tym zakwaterowanie, pełne wyżywienie, i dodatkowe atrakcje).

Serdecznie zapraszamy utalentowaną młodzież z całej Polski!!!

Wokal

WOKAL – wykładowca – Edyta Baryliszyn-TurowskaWOKAL – wykładowca – Edyta Baryliszyn-Turowska

Wokalistka, dyrygent, trener wokalny, założyciel Szczecin Gospel Choir (od 2007), chóru wykonującego muzykę gospel, absolwentka studiów pedagogicznych i edukacji muzycznej, nauczyciel śpiewu, mający na swoim koncie sukcesy artystyczne i pedagogiczne (nagrody dla SGC i indywidualne dla wokalisty, aranżera i kompozytora na festiwalach muzyki gospel i innych, liczne koncerty, projekty gospel, organizacja I Warsztatów Muzyki Chrześcijańskiej "Gospel na Zamku" Szczecin 2008 itp.). Jako nauczyciel prowadziła zespoły wokalne na Wydziale Jazzu Szkoły Muzycznej II stopnia w Szczecinie. Przez kilka lat współpracowała z Nowogardzkim Domem Kultury, prowadząc zajęcia z emisji głosu i interpretacji piosenki oraz zespoły wokalno-instrumentalne. Wielokrotnie prowadziła warsztaty wokalne (Szczecin, Nowogard, Kamień Pomorski, Poznań) m.in. z gatunku pop, poezja śpiewana i gospel m.in. w ramach Warsztatów Gospel w Szczecinie i Poznaniu. Jako wokalistka, trener wokalny i dyrygent bierze udział w najróżniejszych projektach koncertowych, warsztatowych i fonograficznych (m.in. Jola Szczepaniak - płyta "Babagada" 2011, Piotr Klimek - "X-lecie edukacji muzycznej na US" 2009, projekt "Szczecińska Pastorałka" 2009; współpraca: C. Vassell, D. Daniel, D. Brown, A. Buszko itp.) Posiada wieloletnią praktykę oraz doświadczenie wokalne, sceniczne i pedagogiczne. Założyciel i dyrektor Studia Wokalnego Lidus-Art w Szczecinie.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard