Młodzieżowe Warsztaty Artystyczne 2012

MŁODZIEŻOWE WARSZTATY ARTYSTYCZNE Nowogard’2012
5–15.07.2012

Nowogardzki Dom Kultury zaprasza młodzież z całej Polski, w wieku 12 – 24, która chce doskonalić swoje talenty, na warsztaty artystyczne w dniach 5 – 15 lipca 2012 w dziedzinach:

Na warsztaty zapraszamy młodzież, która już zetknęła się z dziedzinami proponowanymi przez nas lub (w dziedzinach takich jak teatr, wokal, ceramika), posiada predyspozycje do dalszego kształcenia.

Warsztaty odbywać się będą pod kierunkiem doświadczonych wykładowców z całej Polski.

    Odpłatność za warsztaty:
  • młodzież NDK – 250zł (w tym obiady i dodatkowe atrakcje)
  • młodzież z Nowogardu – 350zł (w tym obiady i dodatkowe atrakcje)
  • młodzież spoza Nowogardu – 650zł (w tym zakwaterowanie, pełne wyżywienie, i dodatkowe atrakcje).

Serdecznie zapraszamy utalentowaną młodzież z całej Polski!!!

Ceramika

Ceramika - Ewa WanatCeramika - Ewa Wanat - artysta rzeźbiarz Ukończyła studia na wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych Poznaniu.

1999 r Dyplom z wyróżnieniem w pracowni rzeźby profesora Józefa Petruka.

1996 r. - 2000 r. Stowarzyszenie Opieki Nad Dziećmi z Zespołem Downa-Pracownia Terapii zajęciowej ,,Przylesie’’- instruktor terapii zajęciowej w pracowni ceramicznej- prowadzenie szkoleń w ramach pracowni ceramicznej dla przyszłych terapeutów i instruktorów. Od 1996 działalność artystyczny w ramach Pracowni Artystycznej Ceramiki i Rzeźby

2001r. - Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski w Swarzędzu zorganizowanie i prowadzenie pracowni ceramicznej na stanowisku instruktora terapii zajęciowej

2007 r.- Działalność własna-Pracownia Artystyczna Ceramiki i Rzeźby w Swarzędzu-warsztaty artystyczne Jest autorką małych form rzeźbiarskich wykonywanych w technice wosku traconego oraz rzeźb plenerowych, pomnikowych , jak również rzeźb o charakterze sakralnym: między innymi pomnika Św. Józefa w Swarzędzu Obok rzeźby zajmuje się również ceramiką i rysunkiem. Zajmuje się działalnością edukacyjną dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Poszukuje prostych i atrakcyjnych metod pracy dających uczestnikom radość tworzenia i efektywność działań twórczych. Od 2010 Prezes Fundacji ARTiFAK.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard