Warsztaty 2013

WARSZTATY TANECZNE

WARSZTATY TEATRALNE

WARSZTATY INSTRUMENTALNO-WOKALNE

WARSZTATY MALARSKIE

WARSZTATY FILMOWE

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

TEATR OGNIA

 


Informacji udziela sekretariat NDK - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 91 39 26 283. Deklaracje do pobrania u instruktorów NDK ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 91 39 25 779) bądź w kasie (91 39 26 262). Liczba miejsc na warsztatach ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i dobrą zabawę przez 11 dni.

Koszt warsztatów:

- uczestnik z NDK 350 PLN

- uczestnik spoza NDK (bez noclegu) - 400

- uczestnik spoza NDK (z noclegiem w internacie) - 750

 

Ideą Nowogardzkich Spotkań Artystycznych jest promowanie wybranych dziedzin sztuki oraz integracja szeroko pojętego środowiska artystycznego. Podczas jedenastu dni trwania warsztatów, od 4 do 14 lipca, w jednej przestrzeni spotkają się profesjonaliści - tancerze, malarze, aktorzy, wokaliści i instrumentaliści - oraz młodzi adepci sztuki.

W tym roku wśród instruktorów znajdą się znakomita wokalistka Grażyna Łobaszewska, uznawany za jednego z najlepszych szczecińskich aktorów Arkadiusz Buszko, nagradzani tancerze Marcin Zawiślak i Krzysztof Himkowski oraz artysta malarz Florian Kohut, znakomity pejzażysta, który od lat z upodobaniem obserwuje strachy polne.

 Celem warsztatów jest wspieranie twórczej aktywności młodych artystów oraz rozwijanie ich zainteresowań i umiejętności. Warsztaty to także możliwość dzielenia się swoją pasją z szerszą publicznością, poznania ludzi o takich samych zainteresowaniach i wzajemnego oddziaływania. Wszystko to - wspólne obcowanie i tworzenie, warsztaty prowadzone przez profesjonalistów - z pewnością zaowocują różnorodnością prac, dobrą zabawą i nawiązaniem nowych znajomości.

Działania warsztatowe kierujemy do dzieci i młodzieży biorących udział w zajęciach zespołów artystycznych oraz wszystkich tych, którzy szukają sposobu na własny rozwój, chcą realizować swoje pasje i rozwijać umiejętności.

 

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard