Aukcje WOŚP

Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi z aukcji, które będą miały miejsce podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Nasza lista ciągle się powiększa!

 

FOTEL BURMISTRZA

Weź udział w aukcji o FOTEL BURMISTRZA i na jeden dzień stań się włodarzem naszego miasta. Poczuj na własnej skórze emocje związane z zarządzaniem Nowogardem - poznaj naszą gminę jeszcze lepiej i zapisz się na kartach historii! Relacja z Twoich działań zostanie umieszczona na stronie www.nowogard.pl. Kliknij na obrazek aby licytować!

 

PRZEJAZD OFF ROAD - KLUB MOTOROWY CISY

Klub Motorowy Cisy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał aż 10 biletów, dzięki którym będzie można odbyć niewiarygodną podróż. Przejazd samochodami OFF ROAD po nietypowych terenach naszej Gminy to atrakcja, którą będzie można wylicytować już na samym początku naszych działań. Koniecznie weź udział w aukcji, która odbędzie się na sali widowiskowej Nowogardzkiego Domu Kultury o godz. 15.00! Stań się OFF ROADowecem! Wybierz alternatywną drogę i wspieraj działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

SERCOWY ANONIM

Wieść niesie, że podczas tegorocznego finału WOŚP będzie można wylicytować 5 koszulek z poprzednich edycji oraz serduszko z kryształkami SWAROVSKIEGO. Serca z lodu? Nie w Nowogardzie! Dziękujemy naszym anonimom!

 

FOTO BUDKA SHOW

FotoBudka Show to mobilne, zakręcone miejsce w którym wykonasz niepowtarzalne zdjęcia. Przyjdź ze swoimi znajomymi i baw się. Do Twojej dyspozycji będą przeróżne śmieszne gadżety, które będzie można wykorzystać w niekonwencjonalny sposób. Upamiętnij swój udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

 

 

SŁODKOŚCI

Podczas tegorocznego Finału WOŚP poznamy słodką twórczość Julity Tadeji-Berg. Pani Julta, tradycyjnie już włączając się w działania, przygotuje przepyszny tort (22 cm średnicy) oraz babeczki, które zachwycą nie tylko podniebienia ale i oczy.

 

 

LIMUZYNA

Wylicytuj ekskluzywną przejażdżkę limuzyną, która odbędzie się w wybranym przez Ciebie terminie. Zaplanuj przejazd na swój ślub, lub spraw komuś prezent na wieczór panieński. Gratis: butelka szampana. Sponsorem przejażdżki jest firma "RENDELUX"

 

MUZYCZNA OPRAWA TWOJEJ IMPREZY

Wylicytuj profesjonalne granie na swoją imprezę! Chcesz bawić się karnawałowo? Dzięki Bartosz Fedak Band będzie śpiewająco! Muzyczne szaleństwo, trwające osiem godzin, może odbyć się w dowolnym - uzgodnionym z wodzirejem czasie. Terminy sprawdź pod nr 691540493

 

 

SREBRNA MONETA WOŚP

Srebrna moneta WOŚP, która powstała z okazji 10-lecia działania fundacji została podarowana przez Renatę oraz Grzegorza Owczarków.

 

ZABAWKI

Niewiarygodnie wielką paczkę z prezentami na rzecz WOŚP otrzymaliśmy od sklepu "Anusia"! Sprawdźcie, co będziecie licytować!

 

BONY PODARUNKOWE NA MANICURE HYBRYDOWY

Jeśli chcesz sprawić komuś prezent z pazurem - wylicytuj bon na manicure hybrydowy w "Pin Up Beauty"

{nomultitumb}

 

2 MIESIĘCZNE KARNETY: NAUKA W SZKOLE MUZYKI ROZRYWKOWEJ W NOWOGARDZIE 

- karnet jest przeznaczony dla osoby dorosłej lub dziecka (od 8 lat)
- są to 4 indywidualne lekcje nauki gry na wybranym instrumencie: perkusja, saksofon, gitara elektryczna, gitara klasyczna, akordeon, keyboard, śpiew klasyczny, śpiew estradowy
wartość jednego karnetu - 160 zł

 

2 MIESIĘCZNE KARNETY: ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE W ANIMATORNI W NOWOGARDZIE

- karnet dla dziecka w wieku od 3 do 6 lat
- zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, trwają 45 min
- zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 10 osobowych. Podczas zajęć dziecko uczestniczy w rozwojowych zajęciach muzycznych i plastycznych rozwijających słuch, percepcję oraz zdolności artystycznych 
wartość jednego karnetu - 100 zł

 

ORGANIZACJA URODZINEK DLA DZIECI W SALI ANIMACYJNEJ ANIMATORNIA W NOWOGARDZIE

- urodzinki dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat
- maksymalna ilość dzieci na przyjęciu - 12 osób
- atrakcje : disco party, bańki mydlane, tematyczna zabawa prowadzona przez dwóch animatorów trwająca 2 godziny
wartość jednego bonu - 350 zł

 

 

 

HARDROKOWA PEREŁKA Z AUTOGRAFEM

Płyta "Here Come the Brides" Brides Of Destruction z limitowanej edycji z AUTOGRAFEM TRACII`EGO GUNSA znanego również z GUNS N`ROSES! Muzyczna podróż z wpisem gwiazdy podarowana została przez Grzegorz Szoplika i firmę  "Usługi Budowlane"! Taki podarunek buduje nasze serca, a tych budujących swoje domy zapraszamy do skorzystania z usług firmy! Telefon: 781 123 642

 

KUBUŚ PUCHATEK

Kubuś jest dość nietypowym misiem, który zamiast na biegunie północnym - znalazł się w Nowogardzie, w okolicach 15 południka. Aktualnie mieszka w Nowogardzkim Domu Kultury, a przybujał do nas dzięki sklepowi SEZAM oraz Markowi Piątkowskiemu. Jeżeli Twoim konikiem jest sprawianie innym przyjmności, to koniecznie wylicytuj Puchatka! 

 LIPALI

 Czapka z autografami LIPALI została nam powierzona na licytację przez firmę "Usługi Budowlane" Grzegorza Szoplika.

 

DZIECIĘCE SKARBY

Zakręcona mieszanka puzzli z bałwankiem Olafem, później trochę medycyny w laboratorium i... puff mamy Monster High! Przy takiej lampce można czytać książki z Księgarni "Cymelia". Fundatorem tych dziecięcych skarbów jest Agnieszka Karapuda. 

  

 

PODRÓŻNIK - MIŚ ŚWIATA

Jedziemy na wycieczkę bierzemy misia w... torbę podarowaną przez Chiński Market. Ten słodki miś oraz torba podróżna mogą być Twoje! Dołącz do aukcji podczas 23. Finału WOŚP! I MIŚ you! 

 

SZTUKA I 12 SZT. FILIŻANEK

Weź udział w aukcjach dwóch zestawów filiżanek. Kawowy zawrót głowy gwarantowany dzięki AGD GROW. Sklep na rzecz WOŚP podarował również ramki na zdjęcia oraz dwa obrazy.

 

RĘKODZIEŁA 

W Kinie Orzeł "Hobbit: Bitwa pięciu armii" ale podczas Finału WOŚP będzie można wylicytować dwie wieże. Oprócz Francji - elegancka szkatułka, a także płaskorzeźba z hiszpańskim rodowodem. Wszystkie prace zostały wykonane przez osadzonych z Zakładu Karnego w Nowogardzie. 

            

 

KOSMETYCZKI

Sponsorem kosmetyczek jest Drogria Jasminum a ich zawartości Drogeria Natura.

 

GLUKOMETRY

Zadbaj o zdrowie - swoje oraz bliskich Ci osób! W organizację WOŚP - już od lat - włącza się Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło w Nowogardzie. 

 

TORT

Ten piękny tort został ufundowany przez Piekarnię Pędziszczak.

 

EKO-FRYZURY

"Na pewno się ucieszę, gdy się ktoś też tak uczesze" Jak? Ekologicznie! Fryzura na cebulę, piękny kok albo gładkie włosy. To wszystko będzie możliwe dzięki prezentom od Firmy Fryzjerskiej ESO Stanisława Osajdy. Wśród PROFESJONALNYCH podarunków znalazły się m.in.:  eko-suszarka oraz prostownica.

 

RÓŻNOŚCI Z 5-10-15

Obojętnie ile masz wiosen, tej zimy na pewno przydadzą Ci się gadżety ze sklepu "5-10-15" w Nowogardzie! Są to plecak oraz milusińska zabawka.

 

BON TON NA OSTRZU NOŻA

Zapraszamy do wylicytowania bonu o wartości 50 zł ufundowanego przez Restaurację Okrąglak.

 

CELOWO DLA WOŚP

Celowy Związek Gmin RXXI na rzecz WOŚP podarował plecaki, kalendarze, filiżanki oraz ekologiczne gadżety.

 

KAMIZELKI ORAZ GADŻETY

Kamizelki odblaskowe oraz gadżety zostały podarowane przez Firmę Kurierską TNT.

 

OGRZEJ STOPY!

Ręcznie robione - specjalnie dla stóp na zimowe wieczory: tradycyjne, ciepłe skarpety.

 

 

COŚ DLA CZWORONOŻNYCH PRZYJACIÓŁ

Sklep Zoologiczny "Złota Rybka" podarował przytulne legowisko! 

 

MARCEPANOWE BABECZKI

Słodkości przywieźli do nas Państwo Mostowscy!

 

WOŚPowe PREZENTY

Podczas nowogardzkiego finału czekają na Was WOŚPowe gadżety: zegar, breloki, koszulki, torba, kalendarze plakaty i... Co jeszcze? Bądźcie z nami w niedzielę od godziny 15.00 aż do Światełka! Siema!

     

 SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard