Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Zagraj z nami 11 stycznia 2015r. podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym roku zbieramy pieniądze dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

 

 

 

W Nowogardzie startujemy o godzinie 15.00, ale już od godziny 14.00 na Placu Wolności odjazdowe samochody, które będzie można podziwiać dzięki Klubowi Motorowemu “Cisy”. Pierwsza aukcja będzie dotyczyła właśnie przejazdu samochodem OFF ROAD. Do wylicytowania jest aż 10 biletów!

 

W holu Nowogardzkiego Domu Kultury czekać będą na Państwa członkowie nowogardzkich organizacji pozarządowych: Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Samorządowej Fundacji Opieki Medycznej "Zdrowie" oraz Stowarzyszenia Kobiet z Problemami Onkologicznymi. Każdy będzie mógł się zbadać: zmierzyć poziom cukru oraz ciśnienie, a także zapoznać z materiałami profilaktyczno-informacyjnymi.

 

ARTYŚCI NDK

Podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na scenie wystąpią artyści Nowogardzkiego Domu Kultury. Podczas prezentacji poznamy członków pracowni oraz zespołów, którzy na codzień - w kulturalnym zaciszu - intensywnie przygotowują się do występów takich jak ten. W programie: taneczny mix, jive, cha-cha, zumba, prezentacje wokalistów, break dance oraz smerfny taniec przygotowany przez rodziców.

 

OVER THE FENCE - koncert rock

Over The Fence to grupa młodych muzyków z pasją, którzy zarażają swoją energią. W skład zespołu wchodzą: Klaudia Kouhan - wokal, Dominik Skowroński - gitara rytmiczna, Bartosz Kubski - gitara solowa, Konrad Jadwiżyc - gitara basowa, Jakub Drapikowski - perkusja, Karolina Szponar - skrzypce. Zespół powstał dwa lata temu z inicjatywy basisty oraz perkusisty. Grupa młodych talentów pochodzi z Nowogardu, chce pokazać się jak najszerszej publiczności.

 

CHARLIE MONROE - koncert funk-rock

Jeśli macie ochotę na dawkę dobrej muzyki - koniecznie posłuchajcie zespołu “Charlie Monroe” na żywo w Nowogardzkim Domu Kultury. W skład grupy wchodzą: Andrzej Łacny, Maciek Parfianowicz oraz Jacek Krukowski. Zespół został założony na początku 2011 roku. Ma na swoim koncie 70 koncertów zagranych w całym kraju - grał między innymi z The Brew, The Toobes, Luxtorpedą, Kim Nowakiem, Raggafają, Cubą The Zoo, uczestniczył w warsztatach muzycznych w Kargowej z Wojciechem Pilichowskim, grał na szczecińskich Juwenaliach z Czesławem Mozilem, był półfinalistą WOSP, półfinalistą festiwalu GRAMY, laureatem Młodej Nuty, został wyróżniony w Lizard King Festiwal. Zespół ma na koncie dwie EPki, pierwsza z nich zatytułowana jest "Charlie Monroe", druga nosi tytuł "Made In Holland" i została nagrana dla Earth Works w Seventh Sense Studio w Amsterdamie.

 

ŚWIATEŁKO DO NIEBA

O godzinie 20.00 wszyscy zgromadzimy się na Placu Wolności i rozpalimy nasze serca. Podczas Światełka do Nieba czeka nas pokaz świetlnych wariacji oraz zimnych ogni.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard