WOLONTARIUSZE - SZTAB WOŚP NOWOGARD

 

 Oto serce, wnętrze naszego Sztabu WOŚP -  wolontariusze. 

 

Julia Wiśniewska

 Julia jest naszą najmłodszą wolontariuszką i gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy całym sercem. Na co dzień uczę się w Szkole Podstawowej nr 3 w Nowogardzie. Kocham zwierzęta – opiekuję się rybkami, psem Tiną oraz świnką morską – Bońkiem.

 

 

Natalia Osmelak

 Nazywam się Natalia Osmelak i uczęszczam do III klasy gimnazjum. Po raz pierwszy zdecydowałam się zapisać do wolontariatu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczyłam informację o pierwszym spotkaniu, wspólnie z koleżanką postanowiłyśmy się na nie wybrać. Chcę po prostu pomagać. Jest wiele osób, które potrzebują pomocy, a ja je mogę wesprzeć swoim dobrym uczynkiem dołączając do sztabu i wykonując w nim określone zadania.

 

 

Julia Drobińska

 Zdecydowałam się w tym roku zostać wolontariuszką WOŚP, bo nareszcie otworzyłam oczy na problemy innych. W codziennym życiu, zmagając się z jakimiś błahostkami, często zapominamy, że są ludzie, którzy nie mają tyle szczęścia co my. Nie są w pełni sprawni, stracili zdrowie i po prostu potrzebują wsparcia. Będę kwestować, bo mogę. Póki jestem w stanie komuś pomóc, to pomogę, ponieważ WOŚP działa właśnie dzięki takim zwykłym ludziom, z odrobiną dobrej woli.

 

 

Patrycja Kożybska

 Zostałam wolontariuszką, ponieważ chcę pomagać innym małym, młodym i starszym ludziom. W życiu warto pomagać innym, sprawiać by ludziom żyło się lepiej. Najlepszym podziękowaniem za taką bezinteresowną pracę jest szczery uśmiech drugiego człowieka. Po drugie, również dlatego by rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Po trzecie – chciałabym poznać nowych ludzi, którzy tak jak i ja chcą wspierać i pomagać potrzebujących.

 

 

Nicola Stawicka

 Jestem wolontariuszką po raz 3 ponieważ bardzo lubię pomagać innym bezinteresownie – jest to dla mnie wspaniałe przeżycie i doświadczenie. Cieszy mnie to, że dzięki niewielkiemu wysiłkowi mogę pomagać wspaniałym ludziom i właśnie to sprawia mi ogromną radość. W przyszłości sama chciałabym założyć fundację aby pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują .

 

 

Karol Fijałkowski

 Biorę udział w WOŚP'IE po raz pierwszy. Widziałem poprzednie edycje Orkiestry którą co rok organizuje Jurek Owsiak i jestem pełen podziwu ile wysiłku w to wszystko wkłada, w pomoc dzieciom i nie tylko. Moim zdaniem jest to szlachetny czyn z jego strony i tez chcialbym dać coś od siebie poprzez właśnie chodzenie z puszką i zbieranie pieniędzy, za które oczywiscie wręczamy symboliczne serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serdecznie zapraszam ochotników do kolejnych edycji, bo naprawdę warto pomagać.

 

 

Patrycja Ignaczak

Dla mnie wielka orkiestra świątecznej pomocy jest czymś więcej niż zwykłym dniem, dzięki właśnie takim dniom można pomoc wielu osobom bezinteresownie - jedyne co z tego mamy to wielką satysfakcję. W orkiestrze biorę udział pierwszy raz więc jestem bardzo podekscytowana tym, że mogę pomóc aż tak bardzo innym wspaniałym ludziom.

 

 

 

Martyna Kawa

WOŚP to wspaniała przygoda, impreza z przesłaniem, a przede wszystkim ludzie z sercem, którzy tworzą to wydarzenie. Serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w tegoroczne działania - podczas przygotowań do Finału oraz samej zbiórki. Mierzymy wysoko! :)

Kinga Dumańska

Dlaczego wzięłam udział w WOŚP? Po prostu: bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi, to naprawdę fajna sprawa. Uśmiech, który pojawia się na twarzy osoby wrzucającej pieniążek do puszki i otrzymującej od wolontariusza serduszko wynagradza wszystkie trudy związane z przygotowaniem akcji i otwiera serce młodego człowieka (i nie tylko) na potrzeby bliźniego. Warto pomagać i do zobaczenia w przyszłym roku. SIEMA!

Klaudia Pasik

Jest to pierwszy raz kiedy biorę udział w WOŚP jako wolontariuszka. Skłoniła mnie do tego ciekawość oraz przede wszystkim chęć pomagania. Jestem w pełni zmobilizowana- wiem, że to co robię ma szczytne cele oraz moje poświęcenie zostanie docenione. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak wiele pracy trzeba włożyć by wyglądało to tak jak wygląda. Teraz wiem, że każda para rąk przyda się do pomocy, dlatego więc jestem pewna, że wezmę udział jako wolontariuszka również w przyszłym roku. Klaudia

Kaja Gawlikowska

Dołączyłam do wolontariatu WOŚP, aby pomóc innym. Będąc często w szpitalach, widzę jak sprzęt Wielkiej Orkiestry pomaga w leczeniu i diagnostyce chorych osób. Postanowiła więc przyłączyć się do wolontariatu, aby w jakikolwiek sposób pomóc chorym ludziom.

Natalia Nejmnan

Jestem wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponieważ czuję potrzebę pomocy innym i czerpię z tego radość. W każdym roku jest to szczytny cel dlatego z chęcią uczestniczę w Orkiestrze. Podczas puszczania 'Światełka do nieba' jestem zadowolona z wykonanego wolontariatu i tego, że mogłam być jego częścią.

Łucja Jurczyk

Wiktoria Kiryk

Sandra Kobus

Marika Kowalska

Kinga Nizio

Adrianna Ozimek

Natalia Pabisiak

Małgorzata Bienias

Alicja Bogatkowska

Elwira Cielek

Joanna Dzikowska

Julita Pelc

Paulina Perek

Wiktoria Piasecka

Marta Pieczywek

Roksana Prask

Anita Pupacz

Amanda Puszcz

Dominika Rasińska

Adrianna Ratajczak

Dagmara Syldatk

Daria Szpilska

Wioleta Szymczak

Eugeniusz Tworek

Karolina Wasilewska

Bogdan Wawryczuk

Daria Zawendowska

 

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard