AKCJE WOŚP

10.10.2016r. odbędzie 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Mierzymy wysoko! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”. Od lat organizacje pozarządowe szkoły oraz instytucje włączają się w działania Fundacji WOŚP poprzez organizację różnorodnych akcji , takich jak: zabawy, dyskoteki, pokazy, happeningi, mecze i rozgrywki sportowe. Zobaczcie kto dołączył do grona tych serc w tym roku!

AKCJE W ZSO

Trdycyjnie już, w II Liceum Ogólnokształcącym oraz Gimnazjum nr 2 w Nowogrdzie, odbędą się WOŚPowe akcje. 4 i 5 stycznia 2016 w szkołach odbędą się działania koordynowane przez Joannę Dzikowską.

DIABETYCY GRAJĄ Z NAMI!

 PSD  PSD
Tradycyjnie już, w dniu Finału, wesprze nas Polskie Stowarzyszenie Diabetyków – Koło w Nowogardzie. 10.01.2016 w holu Nowogardzkiego Domu Kultury będzie można zmierzyć poziom cukru we krwi oraz ciśnienie tętnicze. Członkowie stowarzyszenia na pewno doradzą również w kwestiach zdrowotnych związanych z pielęgnacją skóry cukrzycowej, odżywianiem oraz ruchem. Będzie okazja do osobistego spotkania i ciekawych rozmów.

ROZTAŃCZONE SERCA, CZYLI DYSKOTEKA W SP NR 1

 Dyskoteka w SP nr 1  Dyskoteka w SP nr 1

7 stycznia 2016r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogardzie odbędzie się dyskoteka na rzec Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wezmą w niej udział uczniowie klas IV-VI. W trakcie trwania zabawy będą sprzedawane niskokaloryczne ciasteczka, gofry oraz owoce. Uzyskane dary ze sprzedaży biletów oraz fantów zostaną przekazane do Sztabu WOŚP. Koordynatorem akcji jest Róża Górczewska.

KIERMASZ CIAST W SP NR 3

 Kiermasz ciast w SP 3  Kiermasz ciast w SP 3
10 grudnia 2015r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się świąteczny kiermasz ciast połączony z zebarniem otwartym rodziców. Kiermasz cieczył się ogromnym powodzeniem - sprzedano wszystkie przygotowane przez rodziców ciasta, a było w czym wybierać. Koordynatorką akcji była Katarzyna Kazuba.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard