AUKCJE WOŚP

Mierzymy wysoko i zapraszamy wszystkie osoby o dobrych sercach do przekazywania przedmiotów oraz bonów na usługi, które sprawią, że nasze aukcje nabiorą mocy! Mogą zgłaszać się do nas firmy, organizacje, instytucje oraz osoby prywatne, a także anonimowi darczyńcy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już "COŚ" przekazali, nasza lista wciąż się powiększa! 

 

KOSZULKA POGOŃ SZCZECIN HANDBALL - ALLEGRO

KOSZULKAKoszulka znajduje się w antyramie i została przekazana przez Krzysztofa Sokołowskiego. Znajdują się na niej podpisy. LICYTACJA ALLEGRO

 

 

POZIOM 1 - SHINING BEAUTY

Firma Shining Beauty Auto Detailing świadczy usługi profesjonalnej pielęgnacji oraz zaawansowanej kosmetyki pojazdów. Ma to na celu zachować lub przywrócić blask pojazdów. Kryją się pod tym czynności takie jak: bezpieczne mycie aut, polerowanie lakieru, aplikacja wysokiej klasy wosków oraz permanentnych powłok ochronnych na lakier, felgi oraz szyby, pranie ekstrakcyjne tapicerek materiałowych oraz czyszczenie i impregnacja tapicerek skórzanych, a także wiele innych czynności, które wspólne razem tworzą ten dotąd niespotykany, widowiskowy efekt, gdy Państwa auto znów zabłyśnie jak nowe.

WIDEOFILMOWANIE Z POWIETRZA

Usługa wideofilmowania z powietrza. Dwa loty (praca Operatora) drona do 15minut jednocześnie realizowane na terenie Gminy Nowogard do dnia 10.04.2016. Podczas lotu mogą być wykonywane zdjęcia oraz filmy bez późniejszej obróbki cyfrowej. Wartość aukcji 492zł brutto. Termin należy rezerwować przynajmniej 10 dni przed planowanym wykonaniem usługi. Usługa może być wykonana od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 do zmroku w wolnym terminie Operatora.

NAUKA JAZDY

30 godzin teorii! 30 godzin praktyki! 1 godz - egzamin wewnętrzny oraz materiały szkoleniowe! Odjazdowy prezent od firmy "Nauka Jazdy - Katarzyna Herka"! Cena wywoławcza: 800 zł!

 

 

 

AUDI R8

audi r8

Wylicytuj przejażdżkę samochodem AUDI R8 o mocy 550 km, 0-100 3,6s. Audi naszego darczyńcy -Tomasza Stępniewskiego na ¼ Mili zdobyła I i II miejsce. Zostań pasażerem i ciesz się wspaniałymi chwilami. Usługa zostanie zrealizowana w terminie uzgodnionym z Tomaszem Stępniewskim, kiedy trasa nie będzie oblodzona i ośnieżona. Osoba, która wylicytuje aukcje musi skontaktować się z darczyńcą do końca stycznia w celu ustalenia terminu. Odbiór osobisty, pasażer w dniu przejażdżki musi przebywać na terenie Nowogardu, nie ma możliwości przejażdżki na innym terenie. Cena wywoławcza 100 zł. Kliknij tutaj!

ZIELONA KOSZULKA NADZIEJĄ NA GORĄCĄ LICYTACJĘ

 Koszulka  Koszulka
Dobra rada na dziś: myślcie swoim sercem tak jak Krzysztof Sokołowski, który przekazał nam nietypową koszulkę. Podpisali się na niej nasi radni: Bogumił Gała, Jolanta Bednarek, Lidia Bogus, Mirosława Cwajda, Anna Wiąz, Michał Bociarski, Rafał Paśko,Stanisław Saniuk, Dawid Jurczyk, Andrzej Kania, Dariusz Kielan, Jowita Pawlak, Arkadiusz Ciechanowski, Roman Kwiatkowski, Marcin Wolny, Michał Wiatr, oraz Burmistrz Nowogardu Robert Czapla. Koszulka znajduje się w antyramie.

ŻYWE SREBRO

NASZYJNIK Podaruj komuś prezent od serca. Srebrny naszyjnik z serduszkiem to niespodzianka od Krystyny Kurowskiej i sklepu "JUBILEKS". Cena wywoławcza: 20 zł

 

 

ZAKŁAD KARNY DLA WOŚP

 ZK dla WOŚP  ZK dla WOŚP
Więcej zdjęć ... Otrzymaliśmy 59 przedmiotów przekazanych przez Zakład Karny w Nowogardzie! Jest WOW! Będziecie mogli wylicytować mini albumy na zdjęcia, broszki filcowe, skrzynki, szkatułki wieszaki, rzeźby! Wiele z przedmiotów zostało wykonanych metodą decoupage. Są prze-pię-kne! Do zobaczenia podczas Finału!

TELEFON ANONIM

TELEFON Dostaliśmy anonimowy telefon! Wysyłamy seducha! <3

 

 

MAGICZNY BRELOCZEK

MAGICZNY BRELOCZEK Taki magiczny breloczek czeka na Was podczas licytacji. To pendrive 8GB! Został przekazany przez Fundację.

 

 

TORTY OD SERCA

TORT Podczas WOŚPowych licytacji - aukcja ze smakiem. Kto ma chrapkę na przepyszne torty od Piekarni-Ciastkarni Waldemara Pędziszczaka?

 

AKCESORIA KOMINKOWE

akcersoria kominkowe Rozpalcie swoje serducha i bądźcie z nami podczas Finału. Sponsorem jest Michał Sołowiek - firma "Usługi budowlane".

 

UDERZYMY W TALERZE!

talerze

Podczas Finału zabrzmią talerze perkusyjne grup: ETA, OFFENSYWA I ABOLICJA, a ten przepiękny zestaw został ufundowany przez Grzegorza Kuszyka i sklep "Nela". Przy tak pięknej zastawie każda wyeksponowana potrawa będzie dziełem sztuki!

ŚWIĄTECZNY GRZANIEC

Grzaniec

Świąteczny grzaniec na chłodne dni od Iwony Stępniewskiej.

 

 

 

KUBUŚ PUCHATEK

Kubuś Kubuś jest dość nietypowym misiem, który zamiast na biegunie północnym - znalazł się w Nowogardzie, w okolicach 15 południka. Aktualnie mieszka w Nowogardzkim Domu Kultury, a przybujał do nas dzięki sklepowi SEZAM oraz Markowi Piątkowskiemu. Jeżeli Twoim konikiem jest sprawianie innym przyjmności, to koniecznie wylicytuj Puchatka!

 

LABORATORIUM PIĘKNA

Patrycja Drejas z "Laboratorum Piękna" ufundowała dwa bony podarunkowe na zabieg depilacji laserowej.

 

 

JEDEN DZIEŃ W FOTELU BURMISTRZA - AUKCJA ALLEGRO

Weź udział w aukcji o FOTEL BURMISTRZA i na jeden dzień stań się włodarzem naszego miasta. Poczuj na własnej skórze emocje związane z zarządzaniem Nowogardem - poznaj naszą gminę jeszcze lepiej i zapisz się na kartach historii! Relacja z Twoich działań zostanie umieszczona na stronie www.nowogard.pl. Kliknij tutaj!

 

 

APARATEM.PL RAZEM Z WOŚP

Wylicytuj voucher na wykonanie sesji portretowej plenerowej lub studyjnej o wartości 100 zł ważny do 29.02.2016. Oferta obejmuje 5 zdjęć w postaci cyfrowej. Termin, odpowiedni dla obu stron, umówisz w ciągu tygodnia od Finału. Licytację rozpoczynamy od 10,01 zł - to cyfry związane z naszym wydarzeniem! Sponsorem jest Grzegorz Minda - aparatem.pl.

 

RAS LUTA

Ras LutaWylicytuj płytę Ras Luty z autografen artysty. "Uratuj siebie" od Martyny Szajkowskiej!

 

 

 

GLUKOMETRY OD DIABETYKÓW

glukometryZadbaj o zdrowie - swoje oraz bliskich Ci osób! W organizację WOŚP - już od lat - włącza się Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło w Nowogardzie. Podczas wydarzenia będzie można wyloicytować trzy urządzenia!

 

 

KOSZENIE TRAWY PRZEZ RADNEGO - AUKCJA ALLEGRO

Radny Michał Wiatr wykosi trawę przed Twoją posesją, a plony zbierze Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ta niecodzienna usługa czeka na Ciebie! To nie mowa-trawa, Wiatr nie rzuca słów na… wiatr. Cena wywoławcza: 60 zł

Przedmiotem przekazywanym na aukcję, będzie czynność wykonana przeze mnie osobiście polegająca na jednorazowym skoszeniu trawnika przed prywatnym domem lub w prywatnym ogrodzie, w okresie wiosenno-letnim, podczas wegetacji traw. Czynność wykonam własnoręcznie, z użyciem własnego profesjonalnego sprzętu (kosiarki, lub kosy spalinowej w razie konieczności), na powierzchni do 0,05ha, z przestrzeganiem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Termin wykonania czynność zostanie ustalony między osobą, która wygra licytację, a mną osobiście. Termin może ulegać zmianie ze względu na warunki pogodowe.

Kliknij tutaj!

 

MAJÓWKA NAD MORZEM

A może nad morze? Zaplanuj swój weekend majowy i wywalcz czas dla dwojga w Ośrodku Wczasowym "Familijni".Familijni zostali stworzeni z myślą o wypoczynku rodzinnym w Polsce. Wszystko zostało przygotowane pod kątem przyjazności dla rodzin z dziećmi, kierujemy się kryteriami w szczególności skierowanymi na wczasy, zarówno z małymi i większymi pociechami. Nasz ośrodek, prowadzony pod kątem wypoczynku rodzinnego pozwoli rodzicom czasami „odetchnąć" od trudu dnia codziennego. Na terenie ośrodka prowadzone są liczne animacje dla dzieci. Usytuowani jesteśmy w bezpośrednim sąsiedztwie morza – na wydmie plażowej, a jednocześnie w centrum miejscowości. Voucher został ufundowany przez Magdalenę i Mariusza Konieczny. Cena wywoławcza: 200zł

 

CHODŹ POMALUJ MÓJ ŚWIAT NA... MONSUNOWO!

Podczas tegorocznego Finału czekamy na osoby, które lubią od czasu do czasu coś zmalować. Ekspresja i zieleń dają nam nadzieję na intesywną licytację farb Dekoral od Zakładu Handlu "Laskowscy"! Odcienie, które znajdą się wśród aukcji to "monsunowa zieleń" oraz "ekspresja", pojemność 2,5l.

 

 

Wspaniałe wyrko dla pieska

Pieskie życie Twojego czworonożnego przyjaciela może być jeszcze psiękniejsze dzięki pięknemu fioletowemu legowisku, które zostało podarowane przez sklep zoologiczny "Złota Rybka" w Nowogardzie. Wylicytuj je i podaruj burkowi jeszcze więcej ciepła!

 

 

 

ZADBAJ O SWOJE WŁOSY

Niech układa Ci się w Nowym Roku!  Wylicytuj cięcie i ułożenie włosów w Salonie Fryzjerstwa Damsko-Męskiegiego Edyty Dawgiełowicz. Jesteś o włos od fryzjerskiego szaleństwa! W salone przy ul. Rzeszowsiego 7 spełnisz swoje marzenia i - być może - zmienisz image!

 

 

NIEZWYKŁE PORTRETY W PLENERZE

Niech zauroczą Cię fotografie Anny Skrzypczak-Orłowskiej! Magiczne chwile przed obiektywem mogą być wspaniałym prezentem dla siebie lub niespodzianką dla drugiej osoby!  Podczas licytacji będziecie mogli wylicytować voucher na niepowtarzalną portretową sesję zdjęciową w plenerze o wartości 250 zł! Z czarującego spotkania, na które będzie można umówić się do 30.06.2016r., otrzymacie 5 zdjęć w formie cyfrowej.

 

 

Słodkie kąski od Julity Tadeji-Berg

Tradycyjnie już, Julita Tadeja-Berg wraz z rodziną, przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy słodkości i przysmaki, ktore ucieszą nie tylko podniebienia!

 

 

 

 

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard