Michał Wiatr wykosił wszystko! Z sercem!

Michał Wiatr to nowogardzki radny, który w tym roku był również darczyńcą podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Lokalny działacz zaproponował mieszkańcom - bardzo oryginalną - usługę koszenia trawy. Chętnych było naprawdę wielu, a licytację zwyciężyli Magdalena i Maciej Chwiałek, pozostawiając darczyńcy decyzję co do miejsca wykonania zielonego uczynku. Michał Wiatr wybrał plac zabaw w Czermnicy, gdzie już dzisiaj dzieci mogą cieszyć się schludnie przystrzyżoną trawą. Wolontariusze nowogardzkiego Sztabu WOŚP mają nadzieję, że podczas 25. Finału, który odbędzie się 15.01.2017r., będą mogli liczyć na zaangażowanie i kolejne nieprzeciętne pomysły wszystkich tych, którym orkiestrowe serce jest bliskie.

 Michał Wiatr z sercem  Michał Wiatr z sercem
Więcej zdjęć ...

Więcej…

WOŚP DLA ODDZIAŁÓW PEDIATRYCZNYCH ORAZ DLA...

Sztab WOŚP w Nowogardzie został rozliczony i oficjalnie rozwiązany. Podczas tegorocznego Finału zebraliśmy 26476,77zł! W tym roku nasi wolontariusze zbierali pieniądze poprzez puszki oraz za pomocą terminali POS. Dodatkowo, poprzez licytacje Allegro, zebraliśmy 1160,50zł, co daje kwotę 27637, 27zł! Dziękujemy wszystkim szczerym sercom! 24. Finał odbył się pod hasłem „Mierzymy wysoko! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów".

AUKCJE INTERNETOWE WOŚP

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Choć od Finału minęło już trochę czasu, to wciąż napływają do nas pozytywne informacje! Zakończyły się już nowogardzkie aukcje WOŚP na portalu Allegro, z których łączna kwota – 1160,50 zł – została przekazana na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku szczere serca licytowały: jeden dzień w fotelu Burmistrza Nowogardu, wideofilmowanie dronem przez Dariusza Pędziszczaka z firmy Freedron.com, koszenie trawy przez radnego Michała Wiatra, przejażdżkę Audi R8 z Tomaszem Stępniewskim oraz koszulkę Pogoń Szczecin Handball z autografami piłkarzy podarowaną przez Krzysztofa Sokołowskiego.

Więcej…

24. FINAŁ WOŚP ZA NAMI

Siema! Podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy ponad 23 tys. złotych. W tym roku graliśmy pod hasłem „Mierzymy wysoko! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.” Na nowogardzkiej scenie wybrzmiała różnorodna muzyka. Rozpoczęliśmy folkowo z Wesołą Ferajną, bawiliśmy się z rockowym zespołem ETA oraz punk-rockową OFFENSYWĄ, zaprezentowali się artyści Nowogardzkiego Domu Kultury, rapowali LEISON oraz RUDI, a po Światełku do Nieba dla publiczności zagrała stargardzka ABOLICJA. Licytacje cieszyły się ogromną popularnością, a w tym roku pierwszy raz podczas zbiórki mogliśmy korzystać z kart płatniczych.

 foto Dominika Rasińska  foto Dominika Rasińska
Więcej zdjęć ... foto: Dominika Rasińska

 foto Adrian Machocki  foto Adrian Machocki
Więcej zdjęć ... foto: Adrian Machocki

 foto Martyna Kawa  foto Martyna Kawa
Więcej zdjęć ... foto: Martyna Kawa

To jeszcze nie koniec! Wciąż trwają aukcje Allegro – możecie wylicytować: jeden dzień w fotelu Burmistrza Nowogardu, koszulkę „Pogoń Szczecin Handball” z autografami sportowców od Krzysztofa Sokołowskiego, koszenie trawy przez radnego Michała Wiatra, przejażdżkę Audi R8 z Tomaszem Stępniewskim oraz usługę wideofilmowania dronem przez Dariusza Pędziszczaka.

Więcej…

NOWOGARD! DZIĘKUJEMY!

WOŚPowe kwestowanie

 Kwestowanie WOŚP  Kwestowanie WOŚP
Więcej zdjęć ... foto: Adrian Machocki

Plan Finału WOŚP

Wesprzyj Sztab WOŚP w Nowogardzie!

Kochani! Dalej poszukujemy dobrych serc - organizacji, przedsiębiorców oraz osób prywatnych, które wesprą działania naszego Sztabu! Można działać z nami na różnorodnych polach – czekamy i wychodzimy po: wsparcie finansowe organizacji Finału, przedmioty na aukcje oraz propozycje akcji towarzyszących. Pozdrawiamy naszych przyjaciół – lokalnych przedsiębiorców, społeczników oraz anonimowych darczyńców! Razem mierzymy wysoko! Jeśli chcecie nas wesprzeć - kontaktujcie się z Szefem Sztabu mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 538037987 oraz 91 39 25 779. Dziękujemy!

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

pierwsza
poprzednia
1

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard