KLUB ENDECZEK

Instruktor: Iwona Wiśniewska

Wiek uczestników: dzieci

Opłata miesięczna: 

Termin zajęć: Termin zostanie ustalony podczas spotkania inaugurującego nowy rok kulturalno-oświatowy, które odbędzie się 9 września (środa) o godz. 17.00 w sali widowiskowej Nowogardzkiego Domu Kultury.

Sala:

 

 eNDeKowy Klub Przeciwnudowy

Pracujesz - nie masz czasu! Wypełnimy czas Twojemu dziecku!

Wspomaganie i rozwój, indywidualne podejście do dziecka to główny cel prowadzonych zajęć. Rozwój twórczego myślenia, kreatywności, powrót do dawnych wartości tj. czytanie książek, analiza tekstu, słuchanie, rozmowa to główne zadania klubu. Na zajęciach dzieci będą miały również czas na odrobienie lekcji (nie będą to korepetycje). Klub poprowadzi doświadczony pedagog.

2013.02.28

Od października 2012r. w NDK działa prężnie klub przeciwnudowy - Endeczek. Tutaj dzieci z klas I-VI szkoły podstawowej mogą odrobić lekcje pod czujnym okiem pedagoga oraz przygotować się do zajęć korzystając np. z internetu. Ponadto duży nacisk położony jest na wielokierunkowy rozwój uczestników zajęć oraz na twórczą zabawę. Na każdych zajęciach dzieci mają stały kontakt z dobrą, dziecięcą literaturą. Uczą się też dyskutować o oglądanych filmach, polecać je swoim kolegom korzystając z kącika "Dobre filmy". Wiele radości sprawiają uczestnikom zabawy ruchowe z wykorzystaniem np. skaczących piłek, chusty KLANZA. Jednak najprzyjemniej dzieci spędzają czas przy różnorodnych grach planszowych takich jak "Bingo", "Rodzinki", "Farmer" itp. Świetnie relaksują się przy kolorowaniu mandali. Zapraszamy do klubu przeciwnudowego Endeczek!

2013.02.28 Klub eNDeczeK 2013.02.28 Klub eNDeczeK
Więcej zdjęć ...

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard