STUDIO WOKALNE GROUND GROUP

Instruktor: mgr Sandra Jakubowiak

czwartek 14.00-18.00      

 

Studio Wokalne Ground Gruop (GG) zaprasza na PROFESJONALNĄ NAUKĘ ŚPIEWU. Zajęcia obejmują INDYWIDUALNY system nauczania w zakresie INTERPREACJI, EMISJI GŁOSU oraz PROPEDEUTYKI SCENICZNEJ.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor mgr Sandra Jakubowiak - wokalistka, pedagog, socjolog. Absolwentka: Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku wokalistyka jazzowa, Studiów Wokalistyki Estradowej, Akademii Sztuki w Szczecinie na edukacji artystycznej ze spec. prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej z wokalistyką jazzową, a także Uniwersytetu Szczecińskiego. Obecnie związana jest z Akademią Muzyczną w Bydgoszczy. Juror konkursów wokalnych i teatralnych.

(nomultithumb}

Muzyczny sukces Mai

Maja Tębłowska zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej, który odbył się 23.05.2015 na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. W przeglądzie wzięło udział 62 solistów oraz 3 zespoły. Wokalne zmagania poprzedzone zostały konkursami o zasięgu powiatowym. Prezentacje młodych artystów oceniało jury w składzie: Beata Urbanowicz, Dorota Bączyk oraz Andrzej Grochowski. Serdecznie gratulujemy Mai i życzymy dalszych sukcesów.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard