TEATR TAŃCA FAN

Instruktor: Dagmara Jarochowicz

Wiek uczestników: 14+

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu

  • poniedziałek 16:00 -17:40 | sala nr 4
  • czwartek 16:30 -18:00 | sala nr 4

 

Opłata:

  • za miesiąc - 40 zł
  • za semestr - 180 zł
  • roczna - 360 zł

 

W Teatrze Tańca uczy się nie tylko tańca, życia w grupie, tolerancji, samodzielności i odpowiedzialności, ale również twórczego myślenia i przekazywania swych myśli, a środkiem przekazu jest taniec, nieraz sam gest, a czasem tylko poza.

Taniec ćwiczy ciało i umysł, wyrabia koordynację, pamięć i wyobraźnię, rozbudza kreatywność i wyzwala poczucie własnej wartości.

Program przygotowywany jest w oparciu o technikę tańca współczesnego, improwizację, improwizację kontaktu oraz mody taneczne.

Zapraszamy wszystkich fanów tańca.

Teatr Tańca - galeria

 Teatr Tańca - galeria  Teatr Tańca - galeria
Więcej zdjęć ...

ŻYWIOŁY - 2016

"Żywioły" to widowisko opowiadające historię przenikających się sił natury: ognia, wody, powietrza i ziemi. W inscenizacji wzięli udział wokaliści oraz zespoły Nowogardzkiego Domu Kultury. Na scenie gościnnie wystąpiły również zespoły z Dance Colour Studio, działąjące przy Goleniowskim Domu Kultury, oraz z Ośrodka Kultury i Sportu w Maszewie. Sceny związane z Matką Naturą zostały przedstawione podczas otwarcia Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego "Ekofilm:.

 Żywioły 2016  Żywioły 2016
Więcej zdjęć ... Widowisko

Więcej…

FAN - taneczne spotkania

W czwartki oraz w piątki spotykają się w Nowogardzkim Domu Kultury członkowie Teatru Tańca "FAN". Zespół prowadzi Regina Mąkowska - choreograf, pedagog tańca ludowego, współczesnego i improwizacji, reżyser widowisk muzyczno-tanecznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą poznać sposoby na wyrażanie siebie poprzez ruch.

 Teatr Tańca FAN | 17.03.2016  Teatr Tańca FAN | 17.03.2016
Więcej zdjęć ...

Ferie w Teatrze Tańca FAN

 Teatr Tańca FAN - ferie  Teatr Tańca FAN - ferie
Więcej zdjęć ...

Zapraszamy do Teatru Tańca

Trwa nabór do Teatru Tańca FAN. W Teatrze Tańca uczy się nie tylko tańca, życia w grupie, tolerancji, samodzielności i odpowiedzialności, ale również twórczego myślenia i przekazywania swych myśli, a środkiem przekazu jest taniec, nieraz sam gest, a czasem tylko poza. Taniec ćwiczy ciało i umysł, wyrabia koordynację, pamięć i wyobraźnię, rozbudza kreatywność i wyzwala poczucie własnej wartości. Program przygotowywany jest w oparciu o technikę tańca współczesnego, improwizację, improwizację kontaktu oraz mody taneczne. Instruktorem grupy jest Regina Mąkowska. Zajęcia odbywają się w czwartki 18.30-20.00 | (sala nr 4) oraz w piątki 17.00-19.00 (sala nr 24). Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy mają powyżej 15 lat.

Więcej…

Więcej artykułów…

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard