projekt dofinansowany przez
mkidn 01 cmyk

WARSZTATY – LOGISTYKA I PRODUKCJA WYDARZENIA ARTYSTYCZNEGO

2012 06 26 warsztaty 01W dniach 18-19 czerwca 2012 r. w Starej Studnicy (Gmina Kalisz Pomorski) już po raz ostatni odbyły się bardzo ciekawe i kreatywne warsztaty dla animatorów kultury, którzy biorą udział w projekcie „Zachodniopomorskie Forum Kultury-sieć animatorów w działaniu" dofinansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
W realizację projektu zaangażowane są: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim, Złocieniecki Ośrodek Kultury, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pełczycach, Goleniowski Dom Kultury, Nowogardzki Dom Kultury, Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach, Kamieński Dom Kultury, Sławieński Dom Kultury, Towarzystwo Wspierania Rozwoju Pomorza Zachodniego Szczecin Expo, Fundacja Kultury i Sortu „Prawobrzeże".

Warsztaty prowadził Józef Szkandera. Głównym tematem była produkcja wydarzenia artystycznego – czyli logistyka i planowanie kolejnych działań związanych z wydarzeniem artystycznym. Zajęcia bogate były w ćwiczenia praktyczne realizowane w grupach. Wspólnie tworzyliśmy plan kilku niestandardowych przedsięwzięć, które wymyślone zostały w trakcie realizacji ww. projektu z uwzględnieniem zdiagnozowanych oryginalnych miejsc i obiektów.
Poznanie wielu aspektów i faz produkcji wydarzeń było niezwykle cenne dla większości z nas. Wiele ćwiczeń pokazało nam, jak wiele może być pomysłów i rozwiązań w konkretnej sytuacji oraz z jak zróżnicowanymi kosztami możemy liczyć się przy podejmowaniu różnych decyzji. Plany produkcji wydarzeń artystycznych zostały wykonane w graficznej formie w postaci wykresów Grantta, które ułatwią kontrolę i koordynowanie przebiegu naszych przedsięwzięć.

2012.06.26 Warsztaty 2012.06.26 Warsztaty
Więcej zdjęć ...

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard