Wieści

MAMY REKORD !!!!

WOŚP: rekordowe 51 000 zł w NOWOGARDZIE

Kochani, wiemy już, że na Was można liczyć: NOWOGARD POSZEDŁ NA REKORD: 51 000 zł na rzecz WOŚP! Za nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Podczas tego niezwykłego dnia udało nam się zjednoczyć wiele serc, wszystko to dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych! Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Nowogardu i okolic, artystom, przedsiębiorcom, szkołom i instytucjom oraz wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w akcję! Chcemy wyrazić ogromną i szczególną wdzięczność dyrektor Nowogardzkiego Domu Kultury Pani Anecie Drążewskiej oraz wszystkim Pracownikom - to dzięki Wam co roku WOŚP "dzieje się" w naszym mieście! Stowarzyszenie „Na poddaszu”, Stowarzyszenie Kobiet z Problemami Onkologicznymi „Lila-Róż”, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków – Oddział w Nowogardzie,, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Nowogardzie oraz OSP Wyszomierz – ślemy Wam gorrrące podziękowania, za Wasze żywe włączenie się Finał! Do końca świata i o jeden dzień dłużej!

 WOSP podziekowania  WOSP podziekowania
Więcej zdjęć ...

Więcej…

WOŚP - podsumowanie

Kochani, dziś po raz 27 Jurek Owsiak wykrzyczał swoje znamienite hasło –  „Siema”!!!!! W tym roku zbieraliśmy pieniądze na dla naszych najmłodszych. Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na zakup sprzętu dla dzieci przebywających w specjalistycznych klinikach i szpitalach dziecięcych. Jak co roku Nowogardzki Dom Kultury bije w rytmie czerwonego serduszka z wielkim napisem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu miesięcy wolontariusze oraz pracownicy NDK opracowywali plan działania na ten szczególny dzień.

 WOSP 2019 Marzena Marcinkiewicz  WOSP 2019 Marzena Marcinkiewicz
Więcej zdjęć ...

Już od wczesnych godzin porannych Nowogardzki sztab był gotowy do działania. Gorące serca i ogromna chęć niesienia pomocy dają motywacje do działania, nawet deszcz i wiatr nie był w stanie zatrzymać naszych 44 wolontariuszy przed wyruszeniem na ulice miasta. Tegorocznym „mózgiem operacji” były Kamilla Ratajczak i Martyna Kawa. Dziewczyny dzielnie radziły sobie z obowiązkami związanymi z całą logistyką związaną z wielkim finałem WOŚP. Oprawa artystyczna przedsięwzięcia spoczęła na barkach pracowników Nowogardzkiego Domu Kultury którymi dowodziła  Pani Aneta Drążewska wspierana przez Pana Mateusza Wiśniewskiego- aktora  Szczecińskiego Teatru Współczesnego który w niedługim czasie obejmie stanowisko instruktora teatralnego w naszej placówce

Więcej…

Odprawa WOŚP w obiektywie Marzeny Marcinkiewicz

Siema! Wolontariusze wyruszyli w stronę dobrych serc! Podczas odprawy gościliśmy komendant Komisariatu Policji w Nowogardzie – Dorotę Zając oraz Damiana Denisiewicza, którzy przypomnieli zasady bezpieczeństwa oraz regulamin wolontariusza WOŚP. Pamiętajcie – rozpoznacie nas po puszkach i identyfikatorach i po pogodzie ducha! Serdecznie dziękujemy Marzenie Marcinkiewicz za piękne kadry ze startu akcji!

 Odprawa  Odprawa
Więcej zdjęć ...

Więcej…

27. Finał WOŚP!

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

pierwsza
poprzednia
1

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard